L717DC37P1ATN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 50
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
NorComp Inc.
NorComp Inc.
קיים במלאי: 21
קיים במלאי: 85
Amphenol CS (FCI)
ITT Cannon, LLC
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DC37P1ATN
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DC37P1ATN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DC37P1ATN
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
חריצי הארקה, תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C