L717DC37POL2RM8 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 849
גיליון נתונים
דומים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 949
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 79
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 186
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DC37POL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DC37POL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DC37POL2RM8
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C