L717HDA26PC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 543
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 85
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 70
26 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717HDA26PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDA26PC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDA26PC309
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
מודלים EDA/CAD
L717HDA26PC309 דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A) צפיפות גבוהה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C