L717HDC62PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDC62PC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDC62PC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDC62PC309
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 62POS SLDR CUP
תיאור מפורט
62 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717HDC62PC309 דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C) צפיפות גבוהה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C