L717HDC62PVF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717HDC62PVF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB HD PLG 62POS SLDR CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 62 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L717HDC62PVF דגמים |
קטגוריה | סיומת גביע הלחמה |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה מגש | עובי גימור מגע Flash |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 3A |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים חריצי הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 250V |
מספר השורות 3 | צורת מגע מוטבע |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 4 (DC, C) צפיפות גבוהה | חומר מגע פליז |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |