L717HDE15PD1CH3FC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 1,732
גיליון נתונים
דומים
EDAC Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
EDAC Inc.
15 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717HDE15PD1CH3FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDE15PD1CH3FC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDE15PD1CH3FC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDE15PD1CH3FC309
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
מודלים EDA/CAD
L717HDE15PD1CH3FC309 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, לשוניות הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
צבע
שחור
גודל מעטה, פריסת מחברים
1 (DE, E) צפיפות גבוהה
פליז
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (M3)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C