L717HDE15PD1CH3RC309 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717HDE15PD1CH3RC309-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L717HDE15PD1CH3RC309 דגמים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 3A |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.350 אינץ' (8.89 מ"מ) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה, לשוניות הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 250V |
מספר השורות 3 | צבע שחור |
סוג ההרכבה | צורת מגע מוטבע |
גודל מעטה, פריסת מחברים 1 (DE, E) צפיפות גבוהה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
סוג מגע אות | חומר מגע פליז |
מאפיין אוגן צד לוח (M3) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |