L717HDEG15PC309 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717HDEG15PC309-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L717HDEG15PC309 דגמים |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה מגש | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 3A |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים חריצי הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 250V |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |