L717HDEH15PC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 4,539
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
15 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717HDEH15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDEH15PC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDEH15PC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDEH15PC309
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
מודלים EDA/CAD
L717HDEH15PC309 דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
1 (DE, E) צפיפות גבוהה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C