L717SDA15P1ACH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH4F
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDA15P1ACH4F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDA15P1ACH4F
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L717SDA15P1ACH4F דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C