L717SDC37P1ACH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P1ACH4F
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDC37P1ACH4F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDC37P1ACH4F
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717SDC37P1ACH4F דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
פליז
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C