L717SDCH37POL2
L717SDCH37POL2
L717SDCH37POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDCH37POL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDCH37POL2
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L717SDCH37POL2 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C