L717SDDH50POL2
L717SDDH50POL2
L717SDDH50POL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDDH50POL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDDH50POL2
תיאור
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C