L717SDDH50POL2RM8
L717SDDH50POL2RM8
L717SDDH50POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDDH50POL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDDH50POL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDDH50POL2RM8
תיאור
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717SDDH50POL2RM8 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C