L717TWB17W2P
L717TWB17W2P
L717TWB17W2P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TWB17W2P
מק"ט מוצר של DigiKey
L717TWB17W2P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717TWB17W2P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
תיאור מפורט
17 (15 + 2 קואקס או כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L717TWB17W2P דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
16.0 מיקרו-אינץ' (0.41 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 17W2
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אותות וקואקס או כוח (לא כלול)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C