L77DD50S | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L77DD50S-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L77DD50S דגמים |
קטגוריה | סיומת גביע הלחמה |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה בתפזורת | עובי גימור מגע 8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 3 | צורת מגע מעובד במכונה |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 5 (DD, D) | חומר מגע פליז |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |