L77DFB25S1AMNVF2 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L77DFB25S1AMNVF2-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע 20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר) |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.406 אינץ' (10.30 מ"מ) |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | מאפיינים תושבות הרכבה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר השורות 2 | צבע שחור |
סוג ההרכבה | צורת מגע מעובד במכונה |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
סוג מגע אות | חומר מגע סגסוגת נחושת |
מאפיין אוגן צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |