L77SDAH15SOL2 (back)
L77SDAH15SOL2
L77SDAH15SOL2
L77SDAH15SOL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDAH15SOL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDAH15SOL2
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDAH15SOL2 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C