L77SDB25S1ACH4R | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L77SDB25S1ACH4R-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L77SDB25S1ACH4R דגמים |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 3A |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.406 אינץ' (10.30 מ"מ) |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | מאפיינים נועל לוח |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 250V |
מספר השורות 2 | צבע שחור |
סוג ההרכבה | צורת מגע מוטבע |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
סוג מגע אות | חומר מגע ארד זרחני |
מאפיין אוגן צד לוח (4-40) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |