L77SDB25SA4CH4R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 434
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77SDB25SA4CH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SA4CH4R
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDB25SA4CH4R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDB25SA4CH4R
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L77SDB25SA4CH4R דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C