L77SDBH25SOL2RM5
L77SDBH25SOL2RM5
L77SDBH25SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDBH25SOL2RM5
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDBH25SOL2RM5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDBH25SOL2RM5
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L77SDBH25SOL2RM5 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C