L77SDDH50SVFC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDDH50SVFC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDDH50SVFC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDDH50SVFC309
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDDH50SVFC309 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎20AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C