L77TSCG37SOL2RM8 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 956
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 473
קיים במלאי: 240
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 407
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
EDAC Inc.
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 944
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77TSCG37SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSCG37SOL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L77TSCG37SOL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77TSCG37SOL2RM8
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L77TSCG37SOL2RM8 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
600V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C