L77TSCH37SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSCH37SOL2RM5
מק"ט מוצר של DigiKey
L77TSCH37SOL2RM5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77TSCH37SOL2RM5
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L77TSCH37SOL2RM5 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
600V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C