10103592-0001LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-4048-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-4048-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-4048-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10103592-0001LF
תיאור
CONN RCPT USB2.0 MICRO B SMD R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB - מיקרו B USB 2.0 שקע מחבר 5 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה; חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
10103592-0001LF דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
1.8A (לכל מגע)
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
100VAC