10132328-10011LF
10132328-10011LF
10132328-10011LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5380-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-5380-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-5380-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10132328-10011LF
תיאור
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, חור מעבר
מודלים EDA/CAD
10132328-10011LF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מתח - נומינלי
100VAC