10150096-3200RLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-10150096-3200RLFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-10150096-3200RLFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-10150096-3200RLFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10150096-3200RLF
תיאור
CONN MICROSPEED 1.00MM BOARD-
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 32 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
10150096-3200RLF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.114‏ אינץ' (2.90‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מלבני
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
100VAC