20021111-00010T4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3712-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20021111-00010T4LF
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
20021111-00010T4LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
צינור
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר השורות
2
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
125VAC