20021121-00012C4LF
20021121-00012C4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3696-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-3696-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-3696-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20021121-00012C4LF
תיאור
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 12 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
20021121-00012C4LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)
עיטוף
לא-מעוטה
ערך נקוב של המתח
125VAC