20021511-00014T4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-20021511-00014T4LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20021511-00014T4LF
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 14 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
20021511-00014T4LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך המגע - זקף
0.091‏ אינץ' (2.30‏ מ"מ)
אריזה
צינור
חומר בידוד
פלסטיק
מספר המיקומים
מאפיינים
חריץ קידוד
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
125VAC