54101-T10-36 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 1,548
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים חור מעבר 36 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
54101-T10-36
מק"ט מוצר של DigiKey
54101-T10-36-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
54101-T10-36
תיאור
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
54101-T10-36 דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
אורך מגע כולל
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
בדיל
פסיעה - חיבור
עובי גימור מגע - חיבור
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)