55510-010TRLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 192
גיליון נתונים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 49
10 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
55510-010TRLF
מק"ט מוצר של DigiKey
55510-010TRLF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
55510-010TRLF
תיאור
CONN RCPT 10POS 0.079 GOLD SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
55510-010TRLF דגמים
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
יצרן
עובי גימור מגע - חיבור
סדרה
צבע בידוד
שחור
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מגע
שקע נקבה
גימור מגע - זקף
בדיל
סגנון
לוח ללוח
מאפיינים
Pick and Place
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
2A
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב של המתח
200V