67000-012LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-67000-012LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
67000-012LF
תיאור
CONN FFC RCPT HSG 12POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בתים בית למגעי נקבה מחברי 12חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
67000-012LF דגמים
קטגוריה
ערך נקוב של המתח
500 V
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
חומר הבית
פוליאסטר תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3 A