67013-012LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-67013-012LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN FFC/FPC RCPT HSG 12POS 2.54 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | בתים FFC, FPC בית למגעי נקבה מחברי 12חיבורים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 67013-012LF דגמים |
קטגוריה | פסיעה 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
יצרן Amphenol ICC (FCI) | עובי FFC, FCB 0.31 מ"מ |
סדרה | ערך נקוב של המתח 500 V |
אריזה בתפזורת | חומר הבית פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C |
סוג שטוח וגמיש FFC, FPC | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סוג מחבר בית למגעי נקבה | דירוג זרם (אמפר) 3 A |