67013-014LF
67013-014LF
67013-014LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-67013-014LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
67013-014LF
תיאור
CONN FFC/FPC RCPT HSG 14POS 2.54
תיאור מפורט
בתים FFC, FPC בית למגעי נקבה מחברי 14חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
67013-014LF דגמים
ערך נקוב של המתח
500 V
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3 A