67013-016LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Molex
קיים במלאי: 1,636
גיליון נתונים
בתים FFC, FPC בית למגעי נקבה מחברי 16 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
67013-016LF
מק"ט מוצר של DigiKey
67013-016LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
67013-016LF
תיאור
CONN FFC/FPC RCPT HSG 16POS 2.54
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
67013-016LF דגמים
ערך נקוב של המתח
500 V
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3 A