72454-010LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3075-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
72454-010LF
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
72454-010LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
מאפיינים
חריץ קידוד, Pick-and-Place
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 105°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A