77311-122-12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77311-122-12LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77311-122-12LF
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77311-122-12LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.305‏ אינץ' (7.75‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)