77311-401-36LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5688-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77311-401-36LF
תיאור
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 36 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77311-401-36LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)