77313-101-10LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5694-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-101-10LF
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
77313-101-10LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב או זהב, GXT™
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
2
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)