77313-101-46LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 598
גיליון נתונים
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 100
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 408
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77313-101-46LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-101-46LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-101-46LF
תיאור
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
77313-101-46LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)