77313-124-34LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
3M
גיליון נתונים
Samtec Inc.
גיליון נתונים
Samtec Inc.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77313-124-34LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-124-34LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-124-34LF
תיאור
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
77313-124-34LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)