77313-127-14LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-77313-127-14LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-127-14LF
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 14 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77313-127-14LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)