77317-804-12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-77317-804-12LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77317-804-12LF
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77317-804-12LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)