88949-102LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-3560-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN RCPT BLADE PWR 8POS EDGE MT |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8 מחבר שקע, שקעי להבים נקבה שפת לוח, חור מעבר, זווית ישרה טבעי הספקת להב |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 88949-102LF דגמים |
קטגוריה | סיומת קיבוע |
יצרן Amphenol ICC (FCI) | פריסת מגעים, טיפוסית 8 כוח |
סדרה | מאפיינים מוביל לוח, מרווח |
אריזה צינור | גימור מגע זהב |
סטטוס החלק פעיל | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
סוג מחבר שקע, שקעי להבים נקבה | צבע טבעי |
תצורת מחבר הספקת להב | דירוג זרם (אמפר) 3A |
מספר המיקומים 8 | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים הטעונים הכול | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
מספר השורות 4 | ערך נקוב של המתח 1000V |