89037-102LF
89037-102LF
89037-102LF
מק"ט מוצר של DigiKey
89037-102LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
89037-102LF
תיאור
CONN RCPT 96POS EDGE MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
96 מחבר שקע, שקעי נקבה שפת לוח, חור מעבר, זווית ישרה טבעי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
89037-102LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
מאפיינים
מוביל לוח, מרווח
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
צינור
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
צבע
טבעי
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
96
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
פסיעה
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
ערך נקוב של המתח
1000V