89094-102LF
89094-102LF
89094-102LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3552-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
89094-102LF
תיאור
CONN RCPT 120POS EDGE MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 מחבר שקע, שקעי נקבה שפת לוח, חור מעבר, זווית ישרה טבעי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
89094-102LF דגמים
קטגוריה
סיומת
קיבוע
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
מאפיינים
מוביל לוח, מרווח
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
צינור
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
צבע
טבעי
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
120
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
פסיעה
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
ערך נקוב של המתח
1000V