95278-101-34LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-95278-101-34LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-101-34LF
תיאור
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 34 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-101-34LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)