95278-101A16LF
95278-101A16LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3486-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-3486-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-3486-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-101A16LF
תיאור
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 16 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-101A16LF דגמים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
2
מאפיינים
Pick and Place
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)