95278-102-28LF
מק"ט מוצר של DigiKey
95278-102-28LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-102-28LF
תיאור
CONN HEADER SMD 28POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 28 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-102-28LF דגמים
אורך מגע - בחיבור
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)